Hakkımızda

 

Bandırma MELEK Temizlik 

Temizlik hijyen her zaman önde gelir. Dünya çapında ofis, iş yerlerinde titizlikle temizlik yapılır. Bakterili bir yer düşünülmez, en azından her gün temizlik yapılmasına dikkat edilmelidir.  Örneğin kirli bir alanda bakteriler oluşabilir. Bu ne denle titizlikle temizlik yapılmalıdır. Banyo, tuvalet gibi yerleri güzelce temizlemek gerekir mutfakta hijyen çok önemlidir. Yemek yaptığımız yerleri güzelce silmeliyiz, yağ, toz gibi unsurlar oluştura bilir. Çalıştığımız ortamda ellerimiz temiz tutmalıyız. İş yerlerimizi temiz kullanmalıyız. Temizlik her ülkede önemlidir, BANDIRMA gibi büyük şehirlerimizi temizlik ve hijyen le korumalıyız Evde Uyulması gereken temizlik kuralları, maddeler halinde şu şekilde sıralanabilir.

1- Ellerimizi Yemekten hemen önce hemde sonra yıkamalıyız.
2- Evde yaşayan diğer insanları rahatsız etmemek için bireysel temizliğimize de dikkat etmeliyiz.
3- Sabah herkese güler yüzle olabilmek için kalkınca yüzümüzü yıkamalıyız.
4- Dış Ortamlar umumi olduğundan dolayı mikropludur, bu sebeple dışarıdan eve girdiğimizde de önce ellermizi yıkamalıyız ki eve bulaşmasın.
5- Mikropların yayılmasının önüne geçmek amacıyla odamızı temiz tutmalıyız.
6- Yere bir şey döküldüğünde yayılmaması için geciktirmeden temizlemeliyiz. Bu kurallar ülke ve dünya çapında uyulması gereken kurallar dır süpürge, vileda gibi benzeri ürünler le güzelce evlerimiz iş yerlerimiz temizlemeliyiz.